پیام مهندس حجتی شهردار تیران به مناسبت هفته بسیج


payam - Copy.JPG

به گزارش واحد روابط عمومی ،مهندس حجتی شهردار تیران به مناسبت هفته بسیج پیامی صادر کرد:

بسیج، یکی از ماندگارترین یادگار‌های حضرت امام (ره) و از مهمترین سرمایه‌های نظام جمهوری اسلامی است که با برنامه ریزی جامع، فعالیت منسجم و بهره گیری از توان نیرو‌های مردمی، به نهادی تحول‌آفرین و قدرتمند تبدیل شده و نقشی ارزنده در سرنوشت میهن دارد.

بسیج، یک مکتب فکری و چارچوب عملی برای زندگی اجتماعی در این دنیای پرآشوب و فتنه است؛ در این مکتب، انسان‌ها به دور از اغراض شخصی، به خدا و منافع خلق او می‌اندیشند و اقتدار و امنیت جامعه را نه در سایه دریوزگی قدرت‌های بیگانه، بلکه از رهگذار اتکا به توانایی‌های خود جستجو می‌کنند.

بسیجی بودن یعنی فراهم کردن شرایط برای زیستنی پاک و زیبا در دنیایی سرشار از مسئولیت و تعهد، لذا بسیج قلعه‌ای مستحکم به گستره تمامی کشور است که همه شهروندان به فراخور حال، وظیفه‌ای در حفظ امنیت، رونق، شکوه و عظمت آن برعهده دارند و امام (ره) با همین دید بود که از خداوند می‌خواست با بسیجیان محشور گردد.

بدون تردید این تعریف انقلاب از بسیج و بسیجی است که سبب شده ۸ سال دفاع مقدس، ظفرمندانه به سرانجام برسد و بعد از آن هم جهاد و رزم در عرصه‌های گوناگون سازندگی در مناطق محروم، توسعه علم و فن‌آوری، جنگ اقتصادی، شبیخون فرهنگی و مقابله با تحریم‌های ظالمانه  بسیار سازنده و تأثیرگذار ادامه پیدا کند.

 

اینجانب ضمن تبریک هفته بسیج به همه بسیجیان گرانقدر که به ندای ولی امر مسلمین حضرت آیت الله العظمی خامنه‌ای (مدظله العالی) لبیک گفته و با نیتی خیرخواهانه همواره همراه و همگام با سیاست‌های کلان کشور بوده اند، مجاهدت‌های مخلصانه مدافعان سلامت که مردم را در مصائب طاقت فرسای ایام مبارزه با بیماری کرونا یاری کرده اند ارج نهاده؛ امید آن دارم که با تداوم بصیرت و هوشمندی بسیجیان انقلابی و همیشه در صحنه  شهر تیران، به زودی شاهد رونق و توسعه روزافزون شهر ولایتمدار تیران  باشیم.

 

سلامت و بهروزی همگان را از پیشگاه خداوند متعال طلب می نمایم. حسن حجتی شهردار تیران
تعداد بازديد کنندگان:292